Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom, które wzięły udział w konkursie ,,Kartuzy – moja, mała stolica”, organizowanym z okazji 100-letniej rocznicy nadania praw miejskich Kartuzom. Wszystkie prace były przepiękne, a wybór był niesamowicie trudny.

W samym konkursie wzięło udział 48 przedszkolaków m.in. z Przedszkola z Szkoły Podstawowej w Łapalicach, Przedszkola z Szkoły Podstawowej im. Leona Kąkola w Grzybnie, Przedszkola z Szkoły Podstawowej im. gen. J. Wybickiego w Staniszewie, Przedszkola Sióstr Bożego Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo w Kartuzach, Przedszkola z Szkoły Podstawowej w Kiełpinie, Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, Przedszkola z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie oraz oczywiście z Przedszkola ,,Akademia Przedszkolaka” 😉

Zapraszamy nagrodzone dzieci na wręczenie nagród 10 marca 2023 r. na godzinę 11:00 do naszego przedszkola.