Drodzy Rodzice,

Nasze Przedszkole, włączyło się w akcję „Pomóż ratowniczce medycznej Oldze!”, która dedykowana jest Oldze Łakomskiej z Gdyni.

 

Olga zachorowała na białaczkę. Aby wyzdrowieć potrzebuje potrzebuje pomocy kogoś zupełnie jej obcego – niespokrewnionego Dawcy szpiku. Jedynie przeszczepienia szpiku od takiego Dawcy da jej szansę na życie. Może właśnie ktoś z Państwa jest „bliźniakiem genetycznym” Olgi? Może to na kogoś z Państwa czeka Olga?

 

Każda pełnoletnia osoba, która chciałaby się zarejestrować jako potencjalny Dawca szpiku może to zrobić w bardzo łatwy, szybki i bezpłatny sposób. Wystarczy wejść na stronę:

www.dkms.pl/pomagam-oldze

 

i zamówić pakiet rejestracyjny do domu. Pakiet zostanie wysłany do Państwa z Fundacji DKMS pocztą. Aby się zarejestrować należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do pakietu. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza danych kontaktowych oraz na pobraniu wymazy z wewnętrznej strony policzka na trzy pałeczki.

 

 

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych. Fundacja działa w Polsce od 2008 roku jako Ośrodek Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia oraz niezależna organizacja pożytku publicznego.
To największy Ośrodek Dawców Szpiku w Polsce, w którym zarejestrowało się ponad 1 770 000 osób (luty 2021), spośród których ponad 8 700 osób (luty 2021) oddało swoje krwiotwórcze komórki macierzyste lub szpik Pacjentom zarówno w Polsce, jak i na świecie, dając im tym samym drugą szansę na życie.

 

 

Zachęcamy do wsparcia akcji i rejestracji 🙂

Drodzy Rodzice,

Nasze Przedszkole, włączyło się w akcję „Pomóż ratowniczce medycznej Oldze!”, która dedykowana jest Oldze Łakomskiej z Gdyni.

 

Olga zachorowała na białaczkę. Aby wyzdrowieć potrzebuje potrzebuje pomocy kogoś zupełnie jej obcego – niespokrewnionego Dawcy szpiku. Jedynie przeszczepienia szpiku od takiego Dawcy da jej szansę na życie. Może właśnie ktoś z Państwa jest „bliźniakiem genetycznym” Olgi? Może to na kogoś z Państwa czeka Olga?

 

Każda pełnoletnia osoba, która chciałaby się zarejestrować jako potencjalny Dawca szpiku może to zrobić w bardzo łatwy, szybki i bezpłatny sposób. Wystarczy wejść na stronę:

www.dkms.pl/pomagam-oldze

 

i zamówić pakiet rejestracyjny do domu. Pakiet zostanie wysłany do Państwa z Fundacji DKMS pocztą. Aby się zarejestrować należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do pakietu. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza danych kontaktowych oraz na pobraniu wymazy z wewnętrznej strony policzka na trzy pałeczki.

 

 

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych. Fundacja działa w Polsce od 2008 roku jako Ośrodek Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia oraz niezależna organizacja pożytku publicznego.
To największy Ośrodek Dawców Szpiku w Polsce, w którym zarejestrowało się ponad 1 770 000 osób (luty 2021), spośród których ponad 8 700 osób (luty 2021) oddało swoje krwiotwórcze komórki macierzyste lub szpik Pacjentom zarówno w Polsce, jak i na świecie, dając im tym samym drugą szansę na życie.

 

 

Zachęcamy do wsparcia akcji i rejestracji 🙂